VPN

VPN – ką apie jį turime žinoti? SVARBU!

VPN – ką apie jį turime žinoti? SVARBU!

Taigi VPN – ką apie jį turime žinoti? SVARBU!

Wow, gana sunku kažką naujo parašyti, kai Lietuvoje tikrai gana detaliai galima rasti informacijos apie tai, tarkim, >>>ČIA<<<

VPN – Virtual Privat Network.

Tai yra virtualus privatus tinklas, kitaip tariant, tai yra saugiai užšifruota kaukė Jūsų tikrajam IP adresui. Dar paprasčiau sakant, VPN pakeičia jūsų esamą dabartinį IP adresą į kitą ar net kitos šalies ar miesto. VPN paslaugų tiekėjai Jums duos rinktis, kurios šalies norėtumėte.

Spėju, kad jau suintrigavo. 🙂

Dažniausiai juos naudoja vartotojai, norintys patekti į tam tikras uždraustas svetaines. Kaip pavyzdys būtų www.pokerstars.com, ši svetainė Lietuvoje yra uždrausta. Bandantis į ją patekti su lietuvišku IP adresu nedelsiant bus blokuojamas.

Tačiau naudojant VPN, jis pakeičia Jūsų tikrąjį kompiuterio IP adresą į, tarkim, Londono, ir ta svetainė kuo puikiausiai Jums veiks, kadangi Jungtinėje Karalystėje ši svetainė nėra uždrausta.

Kita vartotojų grupė yra tie, kurie paniškai bijo ir mano, kad Vyriausybė ar kiti valdžios organai juos seka, todėl maskuoja savo tikrąjį IP adresą dėl saugumo sumetimu. Tai yra nevisiška tiesa, kadangi galbūt nuo kokio hakerio ir apsaugo, tačiau nuo teisėsaugos instancijų – tikrai ne, kadangi jiems kreipusis į Jūsų VPN tiekėją, jie nedelsiant Jus išduos, norėdami išvengti kažkokių visiškai jiems nereikalingų problemų. 🙂

Na, o mums, Ebay pardavėjams, jis yra ypač svarbus, ypatingai tiems, kurie administruoja savo paskyras iš Lietuvos, o prekes laiko kitų šalių sandėliuose ar bent jau imituoja, kad tai daro. 🙂

Jau senai niekam ne paslaptis, kad iš kitų šalių pardavimai būna gerokai geresni, nei, tarkim, iš Lietuvos dėl kelių priežasčių. Viena jų – pristatymo laikas, antra , kad Lietuva užsieniečiams nekelia pasitikėjimo. Taip pat mažiau erzinsite Ebay, jeigu Jūsų paskyros registracijos adresas, tarkim, UK, prekes laikote UK, tai ir IP adresas turėtų būti UK.

Ebay atsikrato pardavėjų, meluojančių apie prekės esamą vietą, tad jeigu pamato, jog prekės, tarkim, yra UK, o IP adresas lietuviškas, gali drąsiai Jūsų paprašyti pateikti UK VAT (PVM) kodą ir visiškai nesvarbu, kad Jūs neviršijote 85 k per metus.

Arba jeigu atsidarinėjate naują Ebay ir Paypal, tarkim, savo draugo ar giminaičio, gyvenančio UK, vardu, tai jeigu viską pildysite, kad randatės UK, o IP adresas bus lietuviškas, iš karto “redflagg’ina” Ebay ir Paypal.

Tad visais šiais atvejais ateina į pagalba VPN, kuris pakeičia mūsų IP adreso lokaciją.

Mano asmeninė ir pati didžiausia rekomendacija būtų IPburger VPN. Jie šiai dienai tikrai vieni geriausių, būtinai apie juos parašysiu atskirą straipsnį.

Puikiai tinka Ebay ir Paypal. Žinoma, toks VPN, kuris mums yra tinkamas, yra pats brangiausias, perkant metinį planą – apie 10 usd mėnesiui, jei moki kas mėnesį -20 usd, o pats pirmasis mėnuo – net 30 usd.

Tad kišenę tikrai reikės papurtyti, bet tikrai verta. Ir Jūs tik nebandykit naudotis visokiais pigiais VPNcactus, venusVPN ir panašiais, nes sugadinsit savo paskyras 100%.

IPBurger gausit šviežia, dar niekur nenaudotą ir statinį IP adresą.

Nuorodą į IPBurger rasite >>>ČIA<<<

Sėkmės prekyboje!