revolut

Revolut – labai paprastas ir jaunatviškas!

Visų pirma, reikėtų žinoti, jog visi bankai, bankeliai ar e-piniginės, kaip ir Paypal, mėgsta tvarkingus dokumentus, statinius IP adresus ir vietoje sudėtus kablelius 🙂

Tad nedarykite klaidų atsidarinėdami sąskaitas, paprašyti duokite kokybiškas ID nuotraukas ir kitus dokumentus.

Taip pat nerekomenduoju daryti staigių piniginių šuolių, nepersivedinėkite labai stambių sumų pradžioje, viską darykite iš lėto, žingsnelis po žingsnelio.

Nepamirškite, jog bankai ar e-piniginės nori su jumis dirbti, tačiau viena akimi būsite stebimi visda 🙂

Revolut – labai paprastas ir jaunatviškas!

Skandalingasis Revolut’as, kažkas net banku chuliganu vadina 🙂

Tiesa yra ta, kad mums vartotojams nelabai svarbų ka šneka žiniasklaida ar ko iš jų nori mūsų valdžios atstovai. Mums svarbu, kad jis veikia idialiai su Paypal, nedideli mokeščiai ir be galo patogu naudotis. Asmeniškai kolkas naudojame tik Lietuvoje, ateityje tikiuosi bus “update” apie kitas šalis.

Pliusai – Minusai Pliusai: Labai fainas app’as, super lengva naudotis. Minusai: Mažas dienos limitas pinigams išimti (apie 300 eur.), nerekomenduočiau naudoti tiems kas prekiauja brangiais daiktais, gan dažnai “red flag’ina”. Naudojantis megėjiškai 1000-2000 eur/mėn. problemų jokių.

Registracijos seka:

  1.  Parsisiunčiam app’są.
  2.  Užsipildome formas, suvedame vardus, pavardes, adresus ir t.t.
  3.  Pinigų isinešimas bus reikalingas ir čia, norint užsisakyti kortelę. Tai bus galima padaryti su bet kuria banko kortele. Tinka asmeninė, draugų, kolegų ir giminių 🙂
  4.  Gaunat kortele, ją aktyvuojat.
  5.  Prisirišam prie Paypal ir “voilà” 🙂

Jeigu nenorite kalbėtis su Revolut personalu per Skype video ir demonstruoti savo tapatybės kortelės ar paso prie savo veido 🙂 tai nepridarykite anketoje klaidų ir naudokite tik kokybiškas nuotraukas.

>>>REGISTRACIJA ČIA<<<