Kokį pardavimo būdą geriau rinktis Ebay?

Kokį pardavimo būdą geriau rinktis Ebay?

Kokį pardavimo būdą geriau rinktis Ebay?

Anksčiau Ebay buvo labiau populiaru pardavinėti ar pirkti aukcionuose, tačiau šiai dienai aukcionų likę tik apie 15-20%, nes parduoti prekę yra daug greičiau už fiksuotą kainą, negu laukti 5-10 dienų, kol pasibaigs aukcionas ir tu parduosi tik vieną daiktą. Vėliau dar lauksi apmokėjimo, staiga po kelių dienų pirkėjas tau pasako, jog apsigalvojo ir nori atšaukti pirkimą. 🙂

Na, ir vėl pradedate iš pradžių….

Atsiradus tokiam kiekiui vartotojų per tiek dienų tu gali parduoti dešimtis are net šimtus vienetų tos pačios prekės, todėl dauguma pardavėjų renkasi „buy it now“, o ne „auction“ pardavimo būdą.

Aukcionus, galbūt, rekomenduočiau rinktis retom, vienetinėm prekėm ar kažkokiam antikvarui. Tokiom prekėm užtenka vos kelių realių pirkėjų, tačiau jie gali stipriai susirungti tarpusavyje.
Tada tikrai galite tikėtis gerų rezultatų.
Kokį pardavimo būdą geriau rinktis Ebay?

Dar pasitaiko atvejų, kai pirkėjai taip užsiveda, kad pastato daugiau, negu ta prekė „buy it now“ kainuoja , 🙂 kadangi tai kažkiek dar ir užveda, įtraukia į statymo žaidimą.

Taip pat galite pabandyti aukcionuose pardavinėti tas prekes, kur Jums visiškai nesvarbu, už kokią kainą jos bus parduotos. 🙂 Žinoma, nepulkit leisti dešimtis aukcionų, pradėkit nuo vieno ar kito aukciono ir stebėkit, kas vyksta.

Jeigu jau sugalvojote pardavinėti aukcionuose, rekomenduočiau juos leisti taip, kad pabaiga aukciono būtų sekmadienį vakare, apie 22:00 val. tos šalies, į kurios Ebay įdėjote skelbimą, laiku.
Jeigu tai 3 dienų aukcionas, vadinasi pradedat jį penktadienį, jeigu 5 dienų – pradedat trečiadienį, jei 7 dienų – pradedat sekmadienį.

Sekmadienį rekomenduoja net pats Ebay.

Gerai pagalvokit, kada Jums pačiam būtų tinkamiausias metas dalyvauti kokiame nors aukcione. Galėčiau lažintis, kad tikrai ne penktadienio vakarą. 🙂 🙂

Kokį pardavimo būdą geriau rinktis Ebay?

Sekmadienis yra ta diena, kada žmonės ilsisi ir skiria laiką sau, ruošiasi ateinančiai savaitei ir dažniausiai vakarus leidžia ramiai namuose, ne retais atvejais guli ant patogaus foteliuko, pasiėmę į rankas planšetę ir naršo Ebay. 🙂

Aukcionai iš tiesų yra labai smagūs, tačiau visgi verslui aš rekomenduoju rinktis fiksuotos kainos pardavimo būdą, kadangi jis daug efektyvesnis.

Sekmės!

Traipsnelį apie tai kodėl verta rinktis Ebay rasite >>>ČIA<<<