Ebay istorija

Kodėl verta rinktis Ebay?

Kodėl verta rinktis Ebay?

Todėl, kad ši prekybos platforma turi per 180 milijonų registruotų vartotojų visame pasaulyje. Ebay vardas žinomas jau nuo 1995 metų ir yra pirmame penketuke pačių didžiausių pasaulyje prekybos platformų.

Vos paleistas Jūsų skelbimas yra matomas milijonams vartotojų. Labai dažnai dar bededant skelbimus jau imi parduoti ankstesnio, tik prieš 5min. įdėto skelbimo prekes 🙂

Kur Jūs dar taip greitai ir taip pigiai tai padarysite?

Saugu ne tik pardavinėti, bet ir pirkti!

Atsiskaitoma per Paypal, kuris yra viena patikimiausių e-piniginių pasaulyje. Taip pat Ebay turi puikia prekių grąžinimo garantija, pinigų prarasti yra neįmanoma.

Žinoma, kai kurie prekių grąžinimo garantijos  „pagaliukai“ truputį lenda į ratus pardavėjams, 🙂 tačiau HEY, tam mes čia ir susirinkome.

Ebay kiekvieną mėnesį išleidžia Google reklamai milijonus JAV dolerių. Atkreipkite dėmesį, jog ko Jūs beieškotumėte Google, visada vieni pirmųjų rezultatų būna iš Ebay. Tad Jūsų patalpinta prekė į Ebay būna pasiekiama milijonams vartotojų ne tik iš Ebay, bet ir iš viso Google.

Jūs niekada nepasieksite tokių rezultatų pardavinėdami savo svetainėje su tokiais mažais kaštais. Ir tie 10%, kuriuos nuo pardavimo nusiskaičiuoja Ebay, yra labai sąžininga suma.