Paypal blokavimas svarbu žinoti

Jūs privalote tai žinoti apie Paypal

Jūs privalote tai žinoti apie Paypal

Visų pirma, kai atsidarinėjote Paypal paskyrą, Jūs sutikote su daugybe Paypal taisyklių, įsipareigojimų ir t.t.. Ten yra punktas, kur parašyta, jog Paypal pasilieka pilną teisę blokuoti paskyrą ir visiškai neprivalo niekam dėl to aiškintis.

Tai reiškia, jog atlikus Jūsų paskyros eilinį patikrinimą, jeigu jiems kas nors nepatiks, pasirodys „too high risk“, jie Jus blokuos „life time“ ir tikrai neturėsite jokių šansų ją atsiblokuoti.

Jeigu užblokuos Jūsų Paypal, Jūs ne tik kad neturėsite Paypal savo vardu, tačiau tą Ebay paskyrą, kuri buvo susieta su tuo Paypal, irgi galėsite „palaidoti“.

Nepamirškite, jog Ebay ir Paypal anksčiau buvo viena ir ta pati kompanija, tai reiškia, kad jeigu Jūs prijungsite naują, brolio, merginos ar kažkieno kito Paypal prie seno Ebay, jis bus taip pat blokuojamas iš Paypal pusės.

Paskambinus į Ebay, jie nematys nieko blogo Jūsų paskyroje, o naujas Paypal užblokuotas. 🙂

Jūs būtinai privalote tai žinoti apie Paypal!
Jūs būtinai privalote tai žinoti apie Paypal!

Pagalvokite, kaip būtų gaila, jeigu, tarkim, Jūsų Ebay kokių 10 metų senumo, limitai milžiniški arba jų visai nėra, feedback‘ų tūkstančiai, darbo įdėta begalybė ir vėl turėsit pradėti viską iš pradžių…

„OMG, jeigu kas nors man būtų davęs šį staipsnį prieš daug metų, 🙂 patikėkit, viską rašau iš labai skaudžios patirties.“

Tad elkitės su juo labai atsakingai, kadangi tai vis dėlto yra Jūsų Ebay finansų skyrius.  Kol kas be Paypal prekyba Ebay yra praktiškai neįmanoma.

KLAUSOMĖS AUSIS IŠTEMPĘ 🙂

  1. Negalima turėti dviejų Paypal paskyrų. Leidžiama turėti vieną asmeninę ir vieną verslo, tačiau dviejų tokių pačių turėti negalima. Ir visiškai nesvarbu, kad jūs neprisimenate senos paskyros slaptažodžio ar kadaise turėjote Paypal, kai dirbote Anglijoje ar kažkokia panaši istorija.
DVIEJŲ PAYPAL PASKYRŲ TURĖTI NEGALIMA!

Tad jeigu žinote, jog turite jų ne vieną, siūlau paskubėti jas uždarinėti, kol Paypal nesusiprato. Tą minutę, kai Paypal padarys Jūsų paskyros patikrinimą ir pamatys, jog tuo pačiu vardu, adresu, telefono numeriu, IP adresu, dokumentu Jūs turite ne viena paskyrą, galite sakyti sudie savo visoms paskyroms, Jūs būsite blokuojamas “life time” be teisės kada nors dar gyvenime atsidaryti Paypal.

Tas liečia ir keliautojus ar imigrantus, kurie turi atsidarę po paskyrą, pvz., UK ir Lietuvoje. Kadangi Paypal registracijos šalies pakeisti yra neįmanoma, žmonės yra linkę atsidaryti dar vieną.

Jeigu atsidarėte Paypal, kol dirbote UK ir grįžote gyventi i Lietuva, prisijunkite prie paskyros, ją uždarykite, luktelkite 30 min. ar valandą ir atsidarykite naują su lietuvišku adresu. Tai galite daryti su tuo pačiu el.pašto adresu. Jeigu neleidžia atsidaryti, vadinasi, reikia luktelti kiek ilgiau, kol senoji paskyra bus panaikinta iš sistemos.

Jeigu neprisimenate slaptažodžio, net ir email slaptažodžio, pasistenkite prisiminti kuo daugiau kitos detalesnės informacijos apie tą paskyrą: el.paštą, adresus, telefonus, datą, kada ją maždaug atsidarinėjote ir pan., susirašykite ant lapo ir skambinkite į Paypal, jie Jums padės uždaryti senąsias paskyras ar paskyrą.

Beje, jeigu Paypal blokuos asmeninę, tai blokuos ir verslo paskyrą, ir atvirkščiai.

2. Niekada nemaišyte IP adresų. Geriausiai būtų vienas Paypal, vienas IP adresas!

Jūs privalote atsiminti ir visada galvoti, iš kur prisijunginėjate. Nesakau, kad negalima prisijunginėti iš daugiau IP adresų, tačiau privalote tiksliai žinoti, kad tie IP, iš kur jungiatės, yra visiškai švarūs, tai reiškia, kad Jūs turite būti tikras, jog nei prieš Jus, nei po Jūsų niekas kitas nesijungs į kitas Paypal paskyras.

Taip pat įsivedant interntą į namus, reikėtų tiekėjo prašyti ar už papildomą mokestį užsisakyti internetą su statiniu IP adresu.

Scenarijus:

Tarkim, šeimoje Paypal turi mama, tėtis ir dukra. Skamba beprotiškai, tačiau tą minutę, kai Paypal blokuos bent viena paskyrą dėl kažkokių priežasčiu, blokuos ir visas kitas iš paskos – šeimos narių, draugų, darbo kolegų ir visų kitų, ką jie tik ras susijus su blokuojama paskyra.

Ir Jūs tikrai jiems nieko nepapasakosit, galėsit nors ir su advokatu skambinti. Pas juos bus „Fraud alert on multiple accounts“.

Todėl niekada gyvenime į savo Paypal paskyrą nesijunginėkite naudodamiesi viešuoju Wi Fi, darbovietėse, pas draugus, bičiulius ir t.t.

Beje, ši dalis liečia ir Ebay, užtektų vien tik nesumokėti Ebay mokesčių. Kai stabdys vieną paskyrą, stabdys iš paskos ir kitas, susijusias su, tarkim, tuo pačiu IP adresu.

Pastaba: rekomenduoju pamiršti, kad Paypal app‘as mobiliajame įrenginyje iš viso egzistuoja, ypač pardavėjams, 🙂 kadangi mobiliajame telefone jūs kas kartą naudojatės vis skirtingu IP adresu.

Negana to, kad Paypal nemėgsta ne statinio IP, dar išlieka tikimybė, kad Jums atsisuks toks IP, kuris jau buvo užsiblokavęs savo Paypal. Nerizikuokite ir tiesiog nesinaudokite appsais.

Ir visiškai nesvarbu, kad Jūs jau 10 ar daugiau metų naudojatės Paypal, turite ne vieną paskyrą ir niekas Jūsų neblokuoja. Patikėkite Jūs manimi, ateis ta diena, kai pasigailėsite, jog nepklausėte.

Jau nebesuskaičiuočiau, kiek turiu tokių egzempliorių.

Ir nepamirškite dar vieno dalyko, jog dauguma mūsų naudojamės lietuvišku IP adresu, kuris iš dalies jau kažkiek „red flagg‘ina“ ir Ebay, ir Paypal.

Sėkmės prekyboje!
Vytis