IPBurger - kaip taisyklingai ir saugiai pasikeisti IP adresą

IPBurger – kaip taisyklingai ir saugiai pasikeisti IP adresą

Šiandien trumpai pakalbėsime apie IPBurger ir jo naudą.

Interneto platybėse yra daugybė VPN serviso tiekėjų, tačiau 99% jų mums, Ebay pardavėjams, tiesiog netinka, kadangi nėra pakankamai saugūs.

Didžioji dauguma tiekėjų, tokių, kaip CactusVPN, ExpressVPN, NordVPN ir panašiai, paprasčiausiai mums netinka.

Ebay ir Paypal momentaliai supras ir pamatys, kad bandote slėpti savo IP adresą ir labai greitai jus „redfaggins“ ir paprašys to nedaryti arba tiesiog jus blokuos.
Žinoma, prieš tai paprašys įvairiausių prekių įsigijimo dokumentų ir t.t.. (standartinė procedūra).

Renkantis VPN tiekėją, būtinai reikia pasidomėti, ar jie naudoja AES 256-bit protokolus ir ar Jums siūlomas IP adresas yra visiškai švarus –“Fresh”.

Negalite naudoti jokių “shared” Ip adresų – nei Ebay, nei Amazon ar Paypal!

Tad šiuo atveju aš rekomenduoju rinktis IPburger, su jais dirbame jau antri metai ir dar nebuvo nei vienos dienos, kad iškiltų kažkokių problemų. Jis yra puikiai apsaugotas, naudoja AES 256-bit protokolus ir visada gausite tik šviežią ir niekur nenaudotą IP adresą ,tad joks Ebay ar Paypal net neįtars, kad jūs esate Lietuvoje J

Žinoma. jis yra kiek brangokas, kainuoja apie 20 usd mėnesiui, tačiau patikėkite, pigaus ir gero tikrai nerasite, o tie pigūs tiekėjai jums tik paskyras sugadins.

Taip pat dauguma VPN siaubingai stabdo interneto greitį, o naudodamiesi IPBurger Jūs skirtumo net nepajausite, kadangi jis yra ypač greitas.

Atminkite, jog naudodamiesi pigiu VPN Jūs rizikuojate užsiblokuoti savo paskyrą.

 Negi ryte atsikėlę Jūs norėtumete rasti toki emaila savo Ebay paskyroje:

 “Your Ebay Seller account has been permanently deactivated. Your listings have been removed from our site.”

Atminkite, jeigu administruojate, tarkim, UK paskyrą, rodote, jog prekės yra, tarkim, UK ar US, Jūsų IP adresas taip pat turi būti tos šalies, o ne lietuviškas.

Kilus  klausimams, visada galite kreiptis į mus, mes paaiškinsime,kaip taisyklingai pasijungti IPBurger ir kaip juo naudotis. O tuo tarpu apačioje pamatysite vaizdo įrašą, kaip pasijungti prie IPBurger and Windows operacinės sistemos.

IPBurger nuoroda į svetainę rasite >>>ČIA<<<

Sėkmės darbuose ir kad 2020 Jums būtų dar pelningesni!

Vytis