darknet

IP adresas – kas tai?

IP adresas – kas tai?

IP adresas – kas tai yra?

Norintiems sužinoti daugiau iš techninės puses, siūlyčiau paspausti >>>CIA<<<, o aš daugiau papasakosiu suprantamais žodžiais.

Paprastai tariant, IP adresas yra unikalus skaičių junginys, priskirtas kiekvienam Jūsų įrenginiui, kuris naudoja tinklą (internetą). Kaip Jūs turite savo namų adresą, taip Jūsų kompiuteris ar kitas įrenginys turi savo tinklo adresą.

Pagrindinė IP adreso funkcija – kompiuterių identifikavimas tinkle.

Scenarijus Dėl kažkokių priežaščių Paypal Jus užblokavo be teisės kada nors vėl turėti paskyrą. Jūs atsidarote naują Paypal draugo vardu ar giminaičio ir tikitės, jog toliau vystysite prekybą 🙂 Turiu jus nuliūdinti, kadangi Paypal labai greitai supras, jog nauja paskyra buvo atidaryta, su IP adresu, kuris jau yra jų juodajame sąraše ir nedelsiant Jūsų nauja paskyra bus blokuojama.

Nori sužinoti savo IP adresą? 🙂 eik į http://www.ipburger.com

ip adresas pilnas apie tai paaiskinimas

IP adresai būna dviejų tipų – tai statinis ir dinaminis. Statinis IP yra nekintantis, visada išlieka toks pats. Tokį dažniausiai turime namuose ir ne retais atvejais tik už papildomą mokestį.
Dinaminis IP adresas yra kaskart kintantis, kaip pavyzdys būtų musų mobiliojo ryšio operatorių, tokių kaip Tele2 ar Omnitel.

Mūsų rekomendacija būtų VISADA naudoti statinį IP, jeigu užsiimate ar planuojate užsiimti prekyba Ebay. Kintančio IP ypač nemėgsta Paypal’as, nors pats ir siūlo naudotis jų aplikacija mobiliajame įrenginyje.