Apie mus

Istorija

Šiame naujų technologijų amžiuje dar 2008m. pradėjome prekybą internetu.
Labai greitai supratome, jog Ebay ir Paypal yra būtent tai, ko reikia norint pasiekti maksimalius pardavimus. Ši prekyba tapo mūsų komandos neatsiejama dalimi.
Per visus darbo metus susidūrėme su daugybe problemų, kurias sėkmingai sprendėme. Tad puikiai žinome, kad su jomis susiduriate ir Jūs.
Mes norime ir galime Jums padėti!

Idėja

Šią svetainę sukūrėme idėjiniais tikslais, kadangi Lietuvoje nėra nieko panašaus, o internetas yra pilnas klaidingos ar pasenusios informacijos.
Kartais stebėdami, kokia informacija platinama internete, negalime tuo patikėti: juk užtenka vos keletą ne tų “šakelių” palenkti – ir Jūsų Paypal paskyra gali būti blokuojama “Life time”!
Kadangi visko žinoti yra neįmanoma, o mes visi esame kaip viena šeima, stengsimės pasidalinti kuo daugiau naudingos informacijos, spręsime ivairiausias problemas garsiai.
Ebay ir Paypal vidinės taisyklės, įvairiausi saugumo reikalavimai keičiasi dažnai ir apie tai žino tik jie patys, tad jeigu Jūs turėsite pastabų mums ar naudingos informacijos, nelikite abejingi ir pasidalinkite ja su mumis.

  Individualios konsultacijos

Siekiantiems tobulėti greičiau.

Kaina nuo:

€55/val