Advanced Renamer – kokia jo paskirtis?

Advanced Renamer – kokia jo paskirtis?

Advanced Renamer – kokia jo paskirtis?

Tam, kad nereikėtų pervedinėti kiekvienos nuotraukos atskirai, mums į pagalbą ateina „Advanced Renamer“. Tai yra labai paprasta programėlė, padedanti Jums pakeisti kelių nuotraukų ar viso „folderio“ pavadinimus vienu metu.

Advanced Renamer - kokia jo paskirtis?

Didžioji dalis „Web developer‘ių“ žino, jog tam, kad Google geriau indeksuotų straipsnį ar skelbimą, kur buvo naudojama kažkokia nuotrauka ar bet koks kitas failas, reikia pavadinimą paversti raktažodžiais.

Mūsų atveju ne išimtis ir Ebay.

Jums reikėtų žinoti, jog Jūsų skelbimus klientai randa ne tik per Ebay, tačiau ir per Google. Tad kodėl gi nepadėti jam šiek tiek geriau indeksuoti Jūsų skelbimo nuotraukų, kad jis būtų rodomas aukščiau ir Jūs turėtumėte didesnę tikimybė parduoti norimą prekę?

Atkreipkite dėmesį į tuos pirkėjus, kurie iš jūsų perka turėdami nulį atsiliepimų, taip pat jų Ebay registracijos data yra tos pačios dienos, kada jis nupirko Jūsų prekę. Didžioji dalis tokių pirkėjų yra radę Jūsų skelbimą benaršydami Google.

Beje, aš net neabejoju, kad pervadinus nuotraukas ir Ebay savo paieškos sistemoje „Cassini“, Jūsų skelbimą geriau indeksuoja.

Taigi, dedant skelbimą ir prieš įkeliant nuotraukas į Ebay, jas reikėtų pervadinti į skelbimo pilną antraštę „Title“. O kad darbas eitųsi sklandžiai, viską darykite eilės tvarka.

Visų pirma, susiformuokite skelbimą, susikurkite antraštę, aprašymą, specifikacijas, siuntimus ir kainas. Ir tik pačioje skelbimo pabaigoje, kai jau viskas bus pilnai paruošta, keliaukite prie nuotraukų. Pervadinę nuotraukas į skelbimo antraštę „Title“, būtinai nepamirškite išvalyti metadata informacijos. Ir tik tada saugiai kelkite nuotraukas į Ebay.

Tai galioja nuotraukoms, kurias padarėte su savo foto aparatu ar telefonu ir nuotraukoms, kurias pasiskolinote iš interneto.

Straipsnį apie Metadatos informacijos išvalymą rasite >>>ČIA<<<

Taip pat reikėtų žinoti, jog antraštėje „Title“ yra naudojami vien tik raktažodžiai, ten nereikalingas joks grožis, nenaudojami joki skirtukai, skaičiai.

Trumpas video apačioje

Pati programėlė yra ypač paprasta, nepaini ir apsoliučiai nemokama.

Advanced Renamer atsisiųsti galite >>>ČIA<<<

BatchPurifier atsisiųsti galite >>>ČIA<<<

Tikiuosi, šis straipsnis Jums bus naudingas ir linkiu sėkmės prekyboje!